Turniej urodzinowy „40-tka Michała” KAT. B+ (16.12.2016)


Turniej urodzinowy „40-tka Michała” 

e338f9bb3a8b5096gen

TURNIEJ SQUASH OPEN KAT. B+

Kiedy: 16.12.2016 (piątek) godz. 18.00

Zapisy do 14.12.2016 (środa) godz. 12.00
Gdzie: squashbanino.pl – Studio S7, ul. Pszenna 112A, 80-297 Banino
Cena: 70zl (w tym 10 zł na PFS) (wpłaty w dniu turnieju w klubie)
Zapisy: szymon.nawrot@squashbanino.pl lub tel. 502-374-639
Zgłoś się za pomocą formularza kontaktowego!

Turniej: max drabinka 20 os. -przy większej liczbie zawodników liczy się kolejność zgłoszeń

Zgłoszenia w formacie:
-imię
-nazwisko
-miasto…
-nr telefonu oraz e-mail kontaktowy
-nr licencji PFS
-rodzaj turnieju juniorski/open

-rozmiar koszulki

W turnieju brać mogą udział tylko zawodnicy z licencją PFS, która wypełniamy i wysyłamy zgodnie z instrukcją: pfs.com.pl/licencje-zawodnikow.html

Zapewniamy koszulkę turniejową, catering, napoje, owoce.

Losowanie i harmonogram gier 14.12.2016 po zamknięciu zgłoszeń najpóźniej do godz. 22

Nagrody:
1 miejsce puchar + nagrody od sponsorów
2 miejsce puchar + nagrody od sponsorów
3 miejsce puchar + nagrody od sponsorów

TURNIEJ JUNIORSKI
Kiedy: 15.12.2016 (czwartek) godz. 8

Zapisy do 13.12.2016 (wtorek) godz. 12.00
Gdzie: squashbanino.pl – Studio S7, ul. Pszenna 112A, 80-297 Banino
Cena: 30zl (wpłaty w dniu turnieju w klubie)
Zapisy:szymon.nawrot@squashbanino.pl lub tel. 502-374-639

Zgłoszenia w formacie:
-imię
-nazwisko
-data urodzenia
-miasto
-nr telefonu oraz e-mail kontaktowy
-nr licencji PFS
-rodzaj turnieju juniorski/open

Nagrody:
Medale dla wszystkich uczestników + nagrody od sponsorów

Napój, owoce, przekąski dla wszystkich uczestników

Losowanie i harmonogram gier 13.12.2016 po zamknięciu zgłoszeń najpóźniej do godz. 22

Lista zgłoszonych zawodników OPEN:

  1. Daniel Kantor L
  2. Michał Bryła L
  3. Jakub Owczarz XL
  4. Maciej Wyskiel M
  5. Wojciech Serniak XL
  6. Piotr Zyziuk XL
  7. Arek Nalikowski L
  8. Artur Wójcik M
  9. Dagmara Ławecka S
  10. Paweł Makowski L
  11. Patryk Warsiński XL
  12. Tomek Rak XL
  13. Adam Wietrzyński L
  14. Krzysztof Ślesiński L
  15. Karol Janiszewski L
  16. Paweł Raczyński M

Rez.

  1. Szymon Nawrot
  2. Igor Antosik
  3. Marcin Włodarczyk

Lista zgłoszonych zawodników JUNIOR GU11:

  1. Julia Niżnik
  2. Weronika Mocarska
  3. Martyna Woźniak
  4. Barbara Gulcz
  5. Natalia Nisiewicz
  6. Patrycja Kreft
  7. Agnieszka Gosz
  8. Agnieszka Tusk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *